W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Herb Polski
edukacja.gov.pl

Portal edukacji i nauki

Powrót

Projektowanie

Nasze podejście do badań

Nie można cyfryzować edukacji bez najważniejszego ogniwa, którym są wszyscy użytkownicy systemu oświaty. Dlatego gdy zaczynaliśmy projektować platformę, która ma odpowiadać na ich oczekiwania w obszarze edukacji, przeprowadziliśmy badania user experience. Złożyły się na nie wywiady pogłębione i warsztaty, które pozwoliły nam zrozumieć i określić rzeczywiste potrzeby użytkowników. Nie bez przyczyny stawia się więc znak równości między user experience a użytecznością. Aby jednak w pełni wyjaśnić Wam, co oznacza ten termin, wypada wspomnieć i o drugim aspekcie, który musieliśmy wziąć pod uwagę. Jest nim doświadczenie korzystania z produktu przez użytkowników. Tylko w ten sposób mogliśmy uzyskać informacje, które pozwoliły nam zaprojektować kompleksowy i przyjazny serwis.

Chcemy, aby nowa platforma była dla Was źródłem samych pozytywnych doświadczeń dzięki funkcjom, które zwiększą komfort Waszej pracy i nauki.

{"register":{"columns":[]}}