W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Herb Polski
edukacja.gov.pl

Portal edukacji i nauki

Powrót

Warunki użytkowania

  1. Użytkownicy, którzy posiadają dostęp do ZPE nadany przez placówkę oświatową, do której uczęszczają, po zalogowaniu do aplikacji przy pomocy loginu i hasła do ZPE otrzymają dostęp do bezpłatnej próbnej wersji Minecraft Education.
  2. Login i hasło należy wprowadzić do aplikacji Minecraft Education w celu jej autoryzowanego uruchomienia.
  3. Bezpłatne korzystanie z Minecraft Education jest dostępne tylko dla uczniów od 4 klasy szkoły podstawowej, którzy są aktualnie zarejestrowani jako użytkownicy portalu ZPE.
  4. Bezpłatny dostęp obejmuje licencję trial Minecraft Education. Licencja trial jest ograniczona czasowo i daje dostęp do pełnej funkcjonalności.
  5. Dostęp będzie aktywny do 6 maja 2024 r. Po tym terminie konto użytkownika w serwisie Minecraft Education zostanie automatycznie przełączone na wersję podstawową, chyba że użytkownik wyrazi chęć przedłużenia subskrypcji na warunkach komercyjnych.
  6. ZPE nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy techniczne lub utratę danych w związku z korzystaniem przez użytkownika z aplikacji Minecraft Education.
  7. ZPE zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w ofercie bezpłatnego korzystania z Minecraft Education, o czym użytkownicy zostaną poinformowani z wyprzedzeniem.
  8. Korzystanie z Minecraft Education jest regulowane zapisami umowy licencyjnej pt. POSTANOWIENIA LICENCYJNE DOTYCZĄCE OPROGRAMOWANIA FIRMY MICROSOFT MINECRAFT: EDUCATION EDITION, dostępnej w języku polskim na stronie https://education.minecraft.net/pl-pl/eula.
     
{"register":{"columns":[]}}