W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Herb Polski
edukacja.gov.pl

Portal edukacji i nauki

Powrót

Za nami badanie ilościowe

Gdy zapoznaliśmy się z wynikami badań jakościowych, które przeprowadziliśmy wśród różnych osób związanych z edukacją, opracowaliśmy pytania do ankiety ilościowej.

Zdjęcie przedstawiające dwie rozmawiające kobiety w biurze. W tle inni pracownicy i sprzęt komputerowy.

Dziękujemy za udział w ankiecie ilościowej

Gdy zapoznaliśmy się z wynikami badań jakościowych, które przeprowadziliśmy wśród różnych osób związanych z edukacją, opracowaliśmy pytania do ankiety ilościowej

Czemu służy ankieta ilościowa

Ankieta ilościowa to kolejny etap procesu projektowego. Dzięki niej zweryfikowaliśmy wyniki, które uzyskaliśmy w trakcie badań jakościowych, i sprawdziliśmy, z jakimi problemami edukacyjnymi stykacie się najczęściej.
Ankieta ilościowa pozwoliła nam uzyskać opinie większej liczby osób. Chcieliśmy dokładnie poznać Wasze potrzeby edukacyjne, a także dowiedzieć się, jak wielu z Was boryka się z problemami, o które pytamy, i opowiada się za rozwiązaniami, które proponujemy.

Z wynikami badania zapoznasz się tu.

{"register":{"columns":[]}}