W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Herb Polski
edukacja.gov.pl

Portal edukacji i nauki

Powrót

O projekcie

Podczas cyklu spotkań dowiesz się:  

  • w jaki sposób Minecraft Education przygotowuje uczniów na wyzwania przyszłości, rozwijając umiejętności takie jak kreatywność, rozwiązywanie problemów i logiczne myślenie, a także zaspokajając potrzebę zabawy; 
  • jak rozpocząć przygodę z Minecraft Education – otrzymasz wszystkie wskazówki techniczne i organizacyjne, dzięki którym Twoja szkoła skorzysta z benefitów udziału w projekcie; 
  • czym jest Minecraft Education oraz jak wspiera uczniów i nauczycieli na całym świecie w podnoszeniu wiedzy i umiejętności w obszarze metodyki przedmiotowej; 
  • jak przygotować i przeprowadzić pierwszą lekcję z Minecraft Education – pierwsze kroki dla każdego; 
  • jak rozmawiać z uczniami o higienie cyfrowej i cyberbezpieczeństwie z wykorzystaniem Minecraft Education oraz jak przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty. 

Metody szkoleniowe 

Spotkania będą miały charakter interaktywny i praktyczny.  

Dla kogo? 

Projekt Szkoła Ucząca z Minecraft Education przeznaczony jest dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy są zainteresowani odkryciem innowacyjnych metod nauczania i uczenia się. Nie wymagamy znajomości Minecraft Education – wszystkiego nauczysz się podczas spotkań. 

Czas trwania 

8 tygodni – start projektu już 23 października 2023 roku podczas e-konferencji Szkoła Ucząca z Minecraft Eduaction. W każdym tygodniu odbywać się będą zajęcia w formie webinaru lub szkolenia stacjonarne, trwające ok. dwóch godzin.  

Wypełnione oświadczenia o wzięciu udziału w projekcie należy przesyłać na adres szkolauczaca@centrumgovtech.pl. Formularz oświadczenia znajduje się w sekcji Materiały (poniżej).

Materiały

Oświadczenie o wzięciu udziału w projekcie
Oświadczenie​_o​_wzięciu​_udziału​_w​_projekcie.pdf 0.92MB
{"register":{"columns":[]}}